BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vyriausybės komitetai

Vyriausybės komitetai yra Vyriausybės patariamosios institucijos. Jų tikslas – teikti Vyriausybei pasiūlymus dėl jos veiklos prioritetų, politikos ir strategijos tam tikroje srityje pasirinkimo ir jų atitikties Valstybės pažangos strategijai, prireikus derinti ministrų pozicijas sprendžiant valstybės valdymo reikalus. Vyriausybės komitetai sudaromi iš Vyriausybės narių, Vyriausybės kanclerio arba Vyriausybės kanclerio pirmojo pavaduotojo.

Vyriausybės strateginis komitetas

Vyriausybės strateginis komitetas teikia  Vyriausybei pasiūlymus dėl jos veiklos prioritetų, politikos ir strategijos tam tikroje srityje pasirinkimo ir jų atitikties Valstybės pažangos strategijai, prireikus derina ministrų pozicijas sprendžiant valstybės valdymo reikalus.

Krizių valdymo komitetas

Krizių valdymo komitetas yra strateginio lygio krizių valdymo sistemos institucija, padedanti Vyriausybei priimti sprendimus dėl krizių valdymo koordinavimo. Komitetas  numato krizių valdymo strategiją, koordinuoja krizių valdymą, teikia  Vyriausybei pasiūlymus dėl Lietuvos Respublikos krizių valdymo sistemos plėtros krypčių, krizių valdymo strategijos, susidarius krizinei situacijai ar kilus krizei, organizuoja jos lokalizavimą ir koordinuoja  valdymą, rekomenduoja  Vyriausybei krizės valdymo operacijos vadovą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2015-07-13