BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Darbo grupė teiks pasiūlymus dėl miestų ir gyvenviečių infrastruktūros plėtros

Data

2008 01 04

Įvertinimas
0
Ministrą Pirmininką pavaduojantis susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius potvarkiu sudarė darbo grupę Lietuvos Respublikos gyvenamųjų vietovių infrastruktūros plėtros klausimams nagrinėti ir pasiūlymams rengti.
Darbo grupės vadovu paskirtas Ūkio ministerijos sekretorius Arūnas Keraminas, nariais - Aplinkos, Finansų, Teisingumo, Ūkio ministerijų, kitų valstybės valdymo institucijų tarnautojai, taip pat Lietuvos savivaldybių asociacijos, energetikos bendrovių ir kitų įstaigų atstovai.
Šiai darbo grupei pavesta parengti ir iki 2008 m. kovo 1 d. pateikti Vyriausybei miestų infrastruktūros plėtros įstatymo koncepcijos projektą, o prireikus - atskirų įstatymų dėl darnios gyvenamųjų vietovių urbanistinės plėtros (įskaitant inžinerinės, susisiekimo ir socialinės infrastruktūros plėtrą) projektus.

2008-01-04