BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Draudžiamųjų pajamų ir bazinės socialinės išmokos dydžiai nesikeičia

Data

2008 12 30

Įvertinimas
0
Šiandien Vyriausybės posėdyje Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teikimu buvo patvirtintas kitų metų draudžiamųjų pajamų dydis. Jis nesikeičia, lieka 1488 Lt, koks buvo nuo 2008 m. rugpjūčio 1 d. Tačiau šį dydį būtina patvirtinti ne rečiau kaip kartą per metus iš naujo tam, kad skiriant „Sodros“ pensijas ir pašalpas po sausio 1 d. būtų galima apskaičiuoti jų dydį remiantis Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatymu.
Einamųjų metų draudžiamosios pajamos apskaičiuojamos pagal Valstybinio socialinio draudimo fondo tarybos patvirtintą metodiką, atsižvelgiant į atitinkamų metų ar atitinkamo metų laikotarpio Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto pajamas ir išlaidas.
Vyriausybė taip pat patvirtino ir bazinės socialinės išmokos (BSI) dydį. (buvęs minimalus gyvenimo lygis). Jis lieka toks, koks buvo iki šiol – 130 Lt. BSI patvirtinti reikia įgyvendinant Socialinės apsaugos išmokų atskaitos rodiklių ir bazinio bausmių ir nuobaudų dydžio nustatymo įstatymą.

2008-12-30