BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kalėdinis Premjero pasveikinimas iš Betliejaus

Data

2010 12 22

Įvertinimas
0

Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vadovaujama oficiali delegacija, viešinti Izraelyje, apsilankė legendiniame Betliejaus mieste (Vakarų Krantas). Premjeras susitiko su Betliejaus meru dr. Viktoru Batarsehu, kitais Betliejaus vietos valdžios pareigūnais. Betliejus laikomas Jėzaus Kristaus gimimo vieta. Po apsilankymo istorinėje Kristaus gimimo bažnyčioje, Premjeras A. Kubilius pasveikino Lietuvos žmones artėjančių švenčių proga.

„Čia Betliejuje gimė kūdikėlis Jėzus. Čia įsižiebė Betliejaus žvaigždė. Ir nors Lietuvoje pusto, o čia šviečia saulė, Betliejaus žvaigždės šviesa visiems šviečia vienodai. Visiems vienodai ji dalina Gerumą, Viltį, Meilę ir Tikėjimą“, - filmuotame sveikinime sako Lietuvos Vyriausybės vadovas, kuris linki Lietuvos žmonėms, kad kitais metais Betliejaus žvaigždės šviesa šviestų dar skaisčiau kiekvienoje šeimoje, kiekvienuose namuose, kad nestokotume Vilties, Meilės ir Tikėjimo.