BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos Premjero vizitas – Izraelio žiniasklaidoje

Data

2010 12 22

Įvertinimas
0

Jeruzalės dienraštis „Jerusalem Post“ publikavo du straipsnius, kuriuose aprašomas tebesitęsiantis oficialus Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vizitas Izraelyje. „Jūsų šalis yra artima mūsų širdžiai. Mums tai yra ne tik vieta žemėlapyje, bet ir mūsų istorijos puslapis“, - Izraelio Prezidento Shimono Pereso žodžius, pasakytus Lietuvos Premjerui, cituoja laikraštis.

Straipsniuose aprašomas Lietuvos Premjero susitikimas su Izraelio Prezidentu Shimonu Peresu, Lietuvos ir Izraelio sąsajos politinėje ir kultūrinėje srityse, minima, kad Izraelio Prezidentas kviečiamas atvykti į Lietuvą. Taip pat aprašoma, kad Lietuvos Premjeras Tautų giraitėje pasodino medelį, pripažindamas, kad pirmasis jo vizitas į Pažadėtąją žemę buvo labai jaudinantis.

Originalius straipsnius (anglų k.) galima skaityti adresais: http://www.jpost.com/NationalNews/Article.aspx?id=200502;
http://www.jpost.com/GreenIsrael/PEOPLEANDTHEENVIRONMENT/Article.aspx?id=200456.

Beit Hatfutsot muziejaus interneto svetainėje aprašytas Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus apsilankymas parodoje „Dvasinis žydų pasipriešinimas. Vilniaus geto afišos“. Daugiau informacijos rasite adresu http://www.bh.org.il/news-item.aspx?82891.