BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Premjeras: saugosiu savo atmintyje man brangų tetos Vandos atminimą

Data

2010 12 28

Įvertinimas
0

Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių nuliūdino žinia apie profesorės Vandos Zaborskaitės netektį. „Nuo vaikystės dienų puikiai atsimenu visuomet puikios nuotaikos, kupiną idėjų ir darbų gerą savo tėvų draugę, kurią vadinau labai paprastai – teta Vanda. Būtinai ateisiu ištarti paskutinio „sudiev“ ir palinkėti lengvos Lietuvos žemelės šiai neeilinei moteriai“, - sužinojęs liūdną naujieną sakė Premjeras A. Kubilius.

„Liūdėdamas atsisveikinu su šviesios atminties iškilia asmenybe, garsia Lietuvos literatūros tyrinėtoja, kritike, eseiste, profesore Vanda Zaborskaite. Tikiu, kad šviesus Profesorės atminimas ir Lietuvos pasididžiavimu tapę jos darbai lietuvių literatūrologijos, edukologijos, kultūros istorijos srityse – ugdys ir mokys dar ne vieną Lietuvos piliečių kartą. Nuoširdi pagarba ir dėkingumas telydi prof. Vandos Zaborskaitės atminimą“, - skelbiama oficialioje premjero A. Kubiliaus užuojautoje, skirtoje profesorės artimiesiems, kolegoms, bendraminčiams.