BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Premjeras: už konstruktyvų „Lietuvos geležinkelių“ dialogą su „PKN Orlen“

Data

2010 12 28

Įvertinimas
0

Premjeras Andrius Kubilius pasakė, kad „Lietuvos geležinkelių“ santykiai su „PKN Orlen“ turėtų būti konsktruktyvesni. „Kol kas santykiuose su strateginiu investuotoju į „Mažeikių naftą“ per daug nesutarimų, arbitražų ir siaurų interesų gynimo ir per mažai sutarimo ir bendradarbiavimo“, - kalbėjo Premjeras. Anot Premjero, turi būti rasta teisinga pusiausvyra tarp įmonės „Lietuvos geležinkeliai“ verslo interesų ir „PKN Orlen“ teisėtų lūkesčių.

Premjeras kalbėjo per susitikimą su susisiekimo ministru Eligijumi Masiuliu ir „Lietuvos geležinkelių“ vadovu Stasiu Dailydka. Susitikime sutarta, kad „Lietuvos geležinkeliai“ pagreitins ir konkretizuos Ringės geležinkelio atšakos į Latviją atstatymo grafiką, taip pat bus pateikta ataskaita apie „Lietuvos geležinkelių“ derybų su „PKN Orlen“ grupės rezultatus.

Premjero ekonomikos patarėjas Mykolas Majauskas pastebi, kad praeitos savaitės arbitražo sprendimas, jog „Lietuvos geležinkeliai“ nesilaikė sutarties su „PKN Orlen“ sąlygų, rodo, jog „Lietuvos geležinkeliai“ pažeidė esminius verslo santykių principus. „Tai reiškia, kad „Lietuvos geležinkelių“ vadovybės sprendimai ir verslo politika, pažeidžiant galiojančius susitarimus, yra žalinga pačiai bendrovei ir jos akcininkams“, - kalbėjo M. Majauskas.