BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vyriausybė patvirtino patikslintą Mokslo ir studijų institucijų darbuotojų darbo užmokesčio didinimo programą

Data

2008 12 30

Įvertinimas
0
Šiandien Vyriausybė nutarė pakeisti Mokslo ir studijų institucijų darbuotojų darbo užmokesčio didinimo 2009–2011 metų programą, kurią buvo patvirtinusi keturioliktoji Vyriausybė šių metų gegužės mėnesį.
Pagal pakoreguotą programą nuo 2009 m. sausio 1 d. darbo užmokestis didinamas vidutiniškai 5,6 procento. Įgyvendinus programą, mokslo ir studijų institucijų darbuotojų darbo užmokestis padidės vidutiniškai 50 procentų.
Nuostatos dėl darbo užmokesčio didinimo 2010 ir 2011 metais šiuo metu nekeičiamos. Jos bus koreguojamos iki 2009 liepos l d., išklausius socialinių partnerių pasiūlymų ir atsižvelgiant į valstybės finansines galimybes.
Programa pakeista įgyvendinant penkioliktosios Vyriausybės veiklos programą, kurioje numatyta didinti mokslo darbuotojų ir dėstytojų darbo užmokestį, tik mažiau, negu buvo numatyta iki krizės (laikantis visuotinio asignavimų darbo užmokesčiui mažinimo principo).

2008-12-30