BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
50736_imp_71b7e8bfbbfccff1bc6e535294d8db0f.jpg
2015 11 04
Vyriausybė nepritaria siūlymui dėl progresinių mokesčių

Šiandien Vyriausybės posėdyje buvo nepritarta siūlymui nustatyti progresinius gyventojų pajamų mokesčio tarifus. Vyriausybės nuomone, dėl taikomo diferencijuoto neapmokestinamojo pajamų dydžio, gyventojų pajamų apmokestinimo sistema jau dabar yra progresinė. Mokesčių sistemos progresyvumas taip pat užtikrinamas plečiant kapitalo pajamų, dominuojančių ...

Premjeras: mėsos eksportas į JAV netrukus turėtų pajudėti
2015 11 04
Premjeras: mėsos eksportas į JAV netrukus turėtų pajudėti

Lapkričio 3 d. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) žemės ūkio departamento Maisto saugos ir kontrolės tarnyba oficialiai paskelbė Lietuvos įmonių sąrašą, kurios galės eksportuoti mėsos produktus į JAV.

Clipboard01.jpg
2015 11 04
Valstybinė Jono Basanavičiaus premija skiriama Daliai Urbanavičienei

Vyriausybė, atsižvelgusi į Lietuvos kultūros ir meno tarybos siūlymą ir Kultūros ministerijos teikimą, posėdyje nutarė 2015 metų Valstybinę Jono Basanavičiaus premiją skirti Daliai Urbanavičienei – už reikšmingą visuomeninę veiklą etninės kultūros srityje, tradicinių šokių tyrinėjimą, puoselėjimą ir sklaidą.

_MG_6962.jpg
2015 11 04
Premjeras A. Butkevičius priėmė Lietuvoje besilankantį Gruzijos Vyriausybės vadovą

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius priėmė Lietuvoje su oficialiu vizitu besilankantį Gruzijos premjerą Iraklį Garibašvilį. Susitikimo metu Vyriausybių vadovai aptarė dvišalius ekonominius santykius, demokratijos plėtros svarbą Gruzijoje ir Lietuvos paramą šalies euroatlantinės integracijos kelyje. 

Žiniasklaidos dėmesiui: kviečiame registruotis į Baltijos šalių ir Ukrainos premjerų susitikimą Rygoje
2015 11 03
Žiniasklaidos dėmesiui: kviečiame registruotis į Baltijos šalių ir Ukrainos premjerų susitikimą Rygoje

Lapkričio 5 dieną, ketvirtadienį, Latvijos sostinėje Rygoje vyks trijų Baltijos šalių ir Ukrainos Ministrų Pirmininkų susitikimas, kuriam pasibaigus, 18.30 val., prasidės bendra visų keturių valstybių premjerų spaudos konferencija. 

_MG_7918.jpg
2015 11 03
STT tyrimas nėra susijęs su buvusios sekretoriato vadovės veiksmais Vyriausybės kanceliarijoje

Buvusios Ministro Pirmininko sekretoriato vadovės Džiuljetos Žiugždienės atžvilgiu pradėtas STT tyrimas nėra susijęs su jos veiksmais Vyriausybės kanceliarijoje, tokią išvadą galima daryti iš STT informacijos, pateiktos premjerui A.Butkevičiui.

tyltas.jpg
2015 10 30
Premjeras dalyvavo atidarant Panemunės tiltą Kaune

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius penktadienį dalyvavo iškilmingoje šventėje, kurios metu buvo atidarytas Panemunės tiltas Kaune.

Premjeras A. Butkevičius: kapų priežiūra turėtų būti ne vienadienis projektas
2015 10 30
Premjeras A. Butkevičius: kapų priežiūra turėtų būti ne vienadienis projektas

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, artėjant Vėlinėms, kreipiasi į šalies savivaldybes, miestų ir miestelių, kaimų ir mokyklų bendruomenes, visus gyventojus, kviesdamas aktyviai dalyvauti tvarkant kapines.

islan trys.jpg
2015 10 28
Premjeras A. Butkevičius: Šiaurės ir Baltijos šalys turi išlikti nuoseklios, gindamos savo vertybes

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius trečiadienį Islandijos sostinėje  Reikjavike dalyvavo Šiaurės ir Baltijos šalių (Danijos, Islandijos, Norvegijos, Suomijos, Švedijos ir Estijos, Latvijos bei Lietuvos) ministrų pirmininkų susitikime.

Isl lietuviai.jpg
2015 10 27
Premjeras A. Butkevičius kvietė Islandijos lietuvius kartu kurti Lietuvos ateitį

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, atvykęs į Islandijos sostinę  Reikjaviką dalyvauti Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) ministrų pirmininkų susitikime, išvakarėse susitiko su Islandijos lietuvių bendruomenės atstovais.

Premjeras dalyvaus Šiaurės ir Baltijos šalių ministrų pirmininkų susitikime Reikjavike
2015 10 27
Premjeras dalyvaus Šiaurės ir Baltijos šalių ministrų pirmininkų susitikime Reikjavike

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius antradienį išvyksta darbo vizito į Islandiją, kur trečiadienį Reikjavike dalyvaus Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) ministrų pirmininkų susitikime.

Mokslas.jpg
2015 10 26
Investuojant į mokslo ir studijų infrastruktūrą siūlomas proporcingo kofinansavimo principas

Šiandien Vyriausybės strateginio komiteto posėdyje pristatyti Švietimo ir mokslo ministerijos administruojamų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų 2014–2020 m. lėšomis planuojami finansuoti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) bei studijų infrastruktūros projektai.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 44 Pirmyn